Wygrane relacje z uczniami (DLA NAUCZYCIELI)

Połączenie panelu dyskusyjnego z warsztatami. Uczestnicy zajęć poznają możliwości wykorzystania gier planszowych podczas zajęć dydaktycznych, ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia nauki matematyki. Dodatkowo porozmawiamy o wartościach, jakie dzięki grom nauczyciel może uzyskać w klasie podczas lekcji wychowawczych.

Beata Sawoń
Psycholog, specjalista ds. marketingu, od lat związana z branżą wydawniczą, zajmuje się popularyzacją planszówek w edukacji, autorka artykułów w prasie parentingowej i na portalach dla rodziców. Prywatnie miłośniczka książek, rękodzieła i nordic walking, a także społeczniczka, prezeska Fundacji Marecki Klub Kobiet z Pasją.

Małgorzata Agnieszka Zambrowska
W Stowarzyszeniu „ Rozwiń się” Edukacja, Kultura, Sport prowadzi działania propagujące wykorzystanie gier planszowych w nauczaniu matematyki. Do grania z uczniami przekonuje też studentki i studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej podczas zajęć z metodyki edukacji matematycznej. Jest współautorką książki "Pozwólmy dzieciom grać. O wykorzystaniu gier planszowych w edukacji matematycznej". Promotorem jej doktoratu pt. „Geometria w nauczaniu dzieci od czasów Komisji Edukacji Narodowej do dzisiaj. Analiza linii dziedziczenia koncepcji edukacyjnych” była prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska.