Zapisy

Zapisy na VII Dzień Popularyzacji Matematyki

Możliwość utworzenia konta oraz zapisów za zajęcia zastaną udostępnione na stronie wkrótce, nie wcześniej jednak niż na początku września.

Zapisy na zajęcia DPM

  1. Aby się zapisać, należy utworzyć konto w serwisie. W tym celu wybieramy odnośnik Utwórz nowe konto z menu po lewej, podajemy dane o sobie i zatwierdzamy odpowiednim przyciskiem.
  2. Po upływie chwili na nasz adres e-mail powinna dotrzeć wiadomość z informacją, jak aktywować konto. Prosimy pamiętać o ustawieniu i zapamiętaniu hasła!
  3. Osoby poniżej 16 lat muszą wgrać zgodę rodziców (po zalogowaniu) za pomocą strony "Moje konto", zakładka "Edytuj". Należy kliknąć "Wybierz plik", po wybraniu pliku nacisnąć "Wyślij plik" oraz na dole strony nacisnąć "Zapisz".
  4. W celu zapisania się na interesujące nas zajęcia należy, po zalogowaniu się, wybrać zakładkę Zajęcia, następnie przedział czasowy, w którym znajdują się interesujące nas zajęcia, a na końcu same zajęcia i kliknąć przycisk Zapisy.
  5. Informacja o stanie rejestracji powinna dotrzeć na naszą skrzynkę e-mailową w ciągu kilku godzin.
  6. Wybieramy najwyżej jeden blok zajęciowy w każdej zakładce godzinowej Jeśli w bloku są zapisane dwa zajęcia oznacza to, ze będą tam dwa wykłady 30 minutowe.
  7. Każdy zapisujący się proszony jest po dokonaniu zapisów o wydrukowanie swoich zajęć. Będzie to coś w rodzaju biletu wstępu na imprezy Dnia Popularyzacji
  8. Na zajęcia w dniu 14.09.2023 obowiązują wyłącznie zapisy indywidualne. Będziemy wdzięczni jeśli nauczyciele, którzy chcą przyjść z większa grupą w tym dniu zgłoszą ten fakt mailowo na adres dpm@mini.pw.edu.pl (Nie zwalnia to uczestników grupy od zapisów indywidualnych).

Kasowanie konta

Aby skasować konto -- i tym samym wypisać się z listy mailingowej -- należy się zalogować, wybrać opcję "moje konto" w menu po lewej stronie. W zakładce "Edytuj" widnieje przycisk "Anuluj konto".

Informacje ogólne

Pozostałe imprezy stoiska, filmy, wystawy, gry edukacyjne będą dostępne przez cały dzień bez zapisów.

Organizatorzy sugerują, aby całe klasy nie zapisywały się na jedne zajęcia. Oferta jest tak różnorodna, że każdy może wybrać coś odpowiedniego do swoich zainteresowań i poziomu. Stwarza to możliwość późniejszej dyskusji i wymiany doświadczeń. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.