Przez zabawę do wiedzy. Gry wspomagające naukę matematyki.

Gry uczą logicznego myślenia i kreatywności, pomagają w odkrywaniu i utrwalaniu zasad matematycznych. Opowiemy o nowatorskich kartach do gry SimplyClever.Cards, które zostały zaprojektowane specjalnie do nauki matematyki. Są one skierowane do dzieci w różnym wieku i o różnych zdolnościach. Pokażemy również nowe na polskim rynku gry edukacyjne, które sprowadzamy z różnych krajów europejskich oraz z USA. Dzięki naszym grom nauka matematyki może być nie tylko przyjemna, ale również niezwykle efektywna!

Vegard Stornes Farstad
Pochodzi z Norwegii. Od 8 lat mieszka i pracuje w Warszawie. Skończył studia magisterskie na wydziale fizyki oraz studia podyplomowe nadające kwalifikacje nauczycielskie na NTNU (Norwegian University of Science and Technology) w Trondheim. Od dwudziestu lat uczestniczy w projektach krajowych i międzynarodowych mających na celu poprawę jakości nauczania oraz w różnego rodzaju szkoleniach dla nauczycieli matematyki i nauk ścisłych. Współpracował z uniwersytetami, centrami nauki i szkołami w 15 krajach europejskich. W Polsce współpracował, między innymi, z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetem Wrocławskim, Uniwersytetem Warszawskim, Politechniką Warszawską, Polskim Stowarzyszeniem Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych oraz z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Jest autorem i wydawcą artykułów naukowych, przewodników dla nauczycieli oraz gier edukacyjnych o tematyce matematycznej i fizycznej.