VI Dzień Popularyzacji Matematyki

Po przerwie spowodowanej pandemią zapraszamy w dniu 15 września 2022 r godz 9.30-16.30 na święto Królowej Nauk, Dzień Popularyzacji Matematyki, do Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Dzień Popularyzacji Matematyki adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i ostatnich klas szkół podstawowych, nauczycieli oraz wszystkich pasjonatów matematyki.
Zaprosiliśmy do udziału w imprezie wybitnych popularyzatorów matematyki z całego kraju, którzy przygotowują bogatą ofertę zajęć matematycznych oraz związanych z zastosowaniami matematyki - uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach, warsztatach, pokazach oraz grach, a także obejrzeć wystawy i filmy o tematyce matematycznej.

Szczegółowy program pojawi się na tej stronie pod koniec sierpnia.

Na wszystkie zajęcia VI DPM, jak zwykle wstęp jest wolny, jednak na wykłady i warsztaty obowiązywać będą zapisy - uruchomimy je na początku września.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem dpm@mini.pw.edu.pl.

Zapraszamy również na stronę naszego wydarzenia na FB, gdzie będą pojawiały się informacje o planowanych zajęciach.