Jak skutecznie uczyć się matematyki?

3 x Z = Zainteresowanie + Zaangażowanie + Zrozumienie. Czy można uczyć się matematyki bez zrozumienia? Jak przełamać barierę i polubić matematykę? Matematyka bez wzorów?

Logiczne myślenie, kluczem do zrozumienia matematyki, która przyda się każdemu nawet humaniście.

Poziom
klasy 7-8 SP, gimnazjum, liceum

Jacek Gromny
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki, na kierunku matematyka
Od kilku lat związany z rynkiem edukacji, specjalizuje się w wykorzystaniu nowoczesnych technologii do optymalizacji procesów nauczania.
Praktyk od lat uczący matematyki, obserwator rynku edukacji, pasjonat nauk ścisłych i ich zastosowań w życiu codziennym.
Twórca interaktywnej platformy edukacyjnej matmatic.pl do samodzielnej nauki matematyki dla uczniów liceów i techników.