III Dzień Popularyzacji Matematyki 14.09.2017

Wszystkie zajęcia odbywają się w gmachu Wydziału MINI PW, ul. Koszykowa 75.
Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, ale na większość zajęć obowiązywały zapisy.
Pozostały juz tylko nieliczne miejsca.

Bardzo prosimy wszystkich, którzy zapisali się na podwójne zajęcia o tej samej godzinie aby wybrali najbardziej interesujące i wykreslili się z pozostałych
Umożliwi to zapisanie się na zajecia chętnym, którym się to nie udało z braku miejsc.
Ci którzy tego nie zrobią mogą mieć usunięte konta.

Przypominamy też o wydrukowaniu rozkładu zajęć. Ten wydruk będzie pełnił rolę biletu wstepu.
Jeśli nie udało Wam sie zapisać na wymarzone zajęcia to przyjdźcie mimo wszystko. Bedzie sporo interesujących rzeczy, na które nie było zapisów.
Bedziecie mogli zagrać w gry planszowe i komputerowe, wziąc udział w Konkursie Łamigłowkowych, pobawic się łamigłowkami, zobaczyć lego roboty w akcji i nnie tylko

Zapraszamy do wspólnej zabawy, a po zajęciach do opisania swoich wrażeń i przesłania ich na adres dpm@mini.pw.edu.pl.
Napiszcie co Wam się podobało, a co możemy następnym razem zrobić lepiej. Najciekawsze relacje nagrodzimy książkami i grami logicznymi.