MiNI Konkurs Matematyczny dla liceum

MiNI Konkurs Matematyczny sprawdzający wiedzę matematyczną. Ale nie tylko. Liczyć się będzie również strategia wyboru zadań i szybkość ich rozwiązywania. O wyniku końcowym decydować będzie nie tylko liczba poprawnie rozwiązanych zadań ale również czas
Konkurs potrwa 40 minut. Do rozwiązania będzie 8 zadań. Ale tylko przez pierwsze 20 minut trwania Konkursu liczyć się będzie wyłącznie liczba poprawnie rozwiązanych zadań. Potem rolę zacznie odgrywać również czas. Im szybciej uczestnik ukończy Konkurs tym większą część punktów zdobytych za rozwiązania zadań zachowa.
Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród dla najlepszych odbędzie się około godz.15.55 w Sali 107.
Trzech uczestników z najlepszymi wynikami zdobędzie nagrody rzeczowe (książki) oraz otrzyma automatyczną promocję z maksymalną liczbą punktów do II etapu Powszechnego Internetowego Konkursu dla uczniów szkół średnich - Matematyka organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych (https://konkurs.mini.pw.edu.pl).
UWAGA: Wszystkie osoby startujące w Konkursie muszą wcześniej założyć sobie konto w Powszechnym Internetowym Konkursie dla uczniów szkół średnich – Matematyka. Można to zrobić wchodząc na stronę https://konkurs.mini.pw.edu.pl..

godzina: 
13:00-13:50
sala: 
218